logo

SPA

SPA

Aria Claros Spa Ege sahilleri manzaralı karizmatik bir konuma sahiptir. İyileşme ve güzellik arasındaki mükemmel simya buradadır. Antik bilgiler ve iyileşme ritüelleri ışığındaki uygulamalarımız ruhunuzu derin bir sakinliğe ulaştıracak ve aklınızı başınızdan alacaktır. Spa merkezimiz adeta güzellik, vücut rahatlaması, akıl ve ruh için büyüleyici bir yolculuk ve sığınak şeklindeki bir tapınak gibidir.

Aria Claros Spa tıpkı bir tapınak misali, 3500m2 alanda 20 adet uygulama odasından oluşmaktadır. Ayrıyeten Zen stilde Spa lounge, deniz manzaralı uygulamalar, lüks spa süitleri, Ayurveda, Shiatsu ve Thai odası, Tırnak stüdyosu ve spa malzeme dükkanı içermektedir.

 

Türk Hamamı

Hamam alanımız sizleri arındırdığı gibi duyularınız ve hayal gücünüzü harekete geçirecektir. Vücudunuz omuzlarınızdan ayaklarınıza kadar arınacak, cildiniz nefes alacak ve ardından nazik bir köpük masajıyla rahatlayacaksınız. Osmanlı geleneklerinin göz kamaştırıcı deneyimlerini ve parlaklık ve sağlığını cildinizde tecrübe edeceksiniz.

Wellness Alanı

Birçok alan içermektedir: Kapalı Yüzme Havuzu, Geleneksel Türk Hamamı, Özel Hamamlar ve Sauna. Bazı alanlar sadece yetişkinleri içindir.

Fitness Merkezi

550 m2 alandan oluşmakta olan merkezimizde aerobik alanımızda mevcuttur. Tüm ekipmanları içermekte olan alanımızda, ağırlık aletleri, yürüyüş bandı, bisiklet, step aletleri, cross aletleri gibi kardiyovasküler ekipmanlar ve halter ekipmanları bulunmaktadır.